Praca na stanowisku: Pracownik porządkowy w MPK

Praca w MPK Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: PP/01.2018

Zakres zadań:

# kompleksowe sprzątanie taboru autobusowego/tramwajowego, pomieszczeń biurowych oraz magazynowych zgodnie z ustalonym harmonogramem;
# dbałość i właściwe użytkowanie sprzętu oraz stosowanych środków czyszczących;
# bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac porządkowych zgodnie ze zdefiniowanymi standardami.

Wymagania:

# wykształcenie min. podstawowe, mile widziane zawodowe;
# mile widziane doświadczenie w branży usług porządkowych;
# solidność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
# dyspozycyjność/praca zmianowa;
# umiejętność działania pod presją czasu.

Oferujemy:

# umowę o pracę.

Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.

Firma:
MPK
Lokalizacja:
Wrocław / dolnośląskie
Data ważności:
2019-06-21