Praca na stanowisku: Prowadzenie logo-rytmiki dla dzieci

Myślenickie Centrum Edukacyjno – Rozwojowe Koala poszukuje pracownika do prowadzenia zajęć z

z logo rytmiki dla dzieci w  wieku od 2 roku do 5 lat. Głównym atutem jest odpowiednie podejście do dzieci i umiejętność stworzenia dobrej atmosfery.

Opis stanowiska: Zajęcia opierają się na zabawie rytmiką i muzyką, połączone z terapią logopedyczną.

Opis stanowiska:

·         Zajęcia opierają się na zabawie rytmiką i muzyką, połączone z terapią logopedyczną.

dla dzieci w wieku 2  – 5 lat

Poszukujemy osób z doświadczeniem, pomysłowych, bardzo dobrze zorganizowanych, łatwo nawiązujących kontakty z dziećmi, punktualnych. Oferujemy wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzania zajęć. Jesteśmy otwarci na wprowadzanie w ramach warsztatów autorskich programów.

Oferujemy:

  • Stałą pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie
  • Elastyczny grafik
  • Prowadzenie zajęć w centrum miasta Myślenic
  • Szkolenia
  • Materiały dydaktyczne

Wymagania:

·         Kwalifikacje do prowadzenia zajęć logo rytmicznych

  • Umiejętność pracy z dziećmi
  •  Komunikatywność
  • Zaangażowanie
  • Kreatywność
  • Różnorodność prowadzenia zajęć

Kontakt:

500 586 696

512 291 243

Firma:
Koala
Lokalizacja:
Myślenice / małopolskie
Data ważności:
2019-12-18
Typ umowy:
Kontrakt