Praca na stanowisku: Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr
56524

ZADANIA:

  • Prowadzenie akt osobowych i przygotowywanie dokumentacji pracowniczej.
  • Zarządzanie procesami kadrowymi w bazie SAP HR.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI…

  • masz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrze znasz język angielski,
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz umiejętność pracy pod presją czasu - to Twoje cechy,
  • chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i tworzyć ją razem z nami.

CO OFERUJEMY NOWYM OSOBOM W NASZEJ ORGANIZACJI?

  • samodzielne stanowisko z nieograniczonymi perspektywami rozwoju w dziale HR, zarówno lokalnie jak i w przyszłości w strukturach międzynarodowych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia dzięki współpracy z profesjonalistami i praktykami
  • poznanie specyfiki pracy w branży FMCG w firmie o wysokiej klasy standardach zarządzania zasobami ludzkimi
  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę za pośrednictwem zewnętrznego partnera
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • niezbędne narzędzia pracy i komfortowe biuro (chillout roomy; codzienne owoce, niezwykła atmosfera, brak dress- codu)

Firma:
CEE Experts by L.M. International Group
Lokalizacja:
Warszawa / mazowieckie
Data ważności:
2019-12-21