Praca na stanowisku: Specjalista ds. Utrzymania Parku Maszynowego

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Parku Maszynowego

Zakres obowiązków:
• Nadzór nad bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn w celu utrzymania ciągłości procesu produkcji,
• Współudział w tworzeniu oraz realizowania budżetu przeznaczonego na naprawy oraz remonty parku maszynowego,
• Tworzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• Doskonalenie oraz rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem narzędzi Lean,
• Dbanie o przestrzeganie wymagań systemów jakości oraz systemów bezpieczeństwa.

Czego oczekujemy?
• Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne),
• Mile widziane 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Praktyczna wiedza techniczna z zakresu funkcjonowania maszyn,
• Uprawnienia SEP minimum jednej z grup,
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
• Znajomość programu AutoCad,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

W zamian oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę w systemie jedno-zmianowym od poniedziałku do piątku,
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, fundusze socjalne ect.
• Pracę na terenie Nysy
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

Firma:
HR Wise Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Nysa / opolskie
Data ważności:
2019-12-21