Praca na stanowisku: Technolog produkcji

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcji opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technologa produkcji

miejsce pracy: woj. opolskie

Zakres obowiązków:

  • nadzór i kontrola procesu produkcji tektury w powierzonym ciągu produkcyjnym (przygotowanie masy, maszyna tekturnicza, obróbka wyrobów gotowych)

  • ciągłe poszukiwanie i wdrażanie możliwości optymalizacji procesu – rozwiązania techniczne oraz technologiczne

  • prowadzenie prób technologicznych i produkcyjnych,

  • opracowywanie i realizacja planów postojów technologicznych,

  • opiniowanie reklamacji,

  • współpraca z dostawcami urządzeń i produktów wspomagających proces,

  • ścisła współpraca z obsługą maszyny papierniczej oraz innymi wydziałami zakładu Produkcji, Utrzymania Ruchu, Jakości, Planowania itp.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobny stanowisku

  • znajomośc technologii produkcji tektury,

  • znajomość nowoczesnych zasad organizowania produkcji,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz sprawność w podejmowaniu decyzji,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie wyższe, techniczne o profilu papierniczym,

  • dobra znajomość pakieru MS Office,

  • znajmość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz szkoleń zawodowych,

Firma:
Coberon
Lokalizacja:
woj. opolskie / opolskie
Data ważności:
2019-12-22