Praca na stanowisku: Asystent ds. Rekrutacji z francuskim lub niemieckim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Asystent ds. Rekrutacji z francuskim lub niemieckim
GARE191122

Obowiązki:

  • wsparcie zespołu w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (weryfikacja predyspozycji kandydatów do pracy oraz sprawdzanie stopnia znajomości języka obcego, selekcja aplikacji),
  • wsparcie zespołu w zarządzaniu ofertami pracy i koordynowaniu wyjazdów i przyjazdów pracowników,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z zagranicznymi partnerami,
  • zadania administracyjno-biurowe,
  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na skalę europejską.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (B2/C1),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość, rzetelność, motywacja do pracy i rozwoju,
  • mile widziane, ale nie konieczne pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Chęć zdobycia doświadczenia w obszarze HR.

Nasz klient oferuje:

  • Codzienną pracę z językami,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe,
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Firma:
CEE Experts by L.M. International Group
Lokalizacja:
Warszawa / mazowieckie
Data ważności:
2019-12-22