Praca na stanowisku: Księgowy AP/AR z językiem niemieckim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Księgowy AP/AR z językiem niemieckim
GARE191122

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP lub AR
  • przetwarzanie i zarządzanie danymi finansowo-księgowymi,
  • sporządzanie okresowych zestawień i raportów,
  • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • współpraca z innymi działami firmy zlokalizowanymi w Polsce i za granicą.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze księgowości (AP lub AR),
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy,
  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • rozwój zawodowy w obszarze księgowości.

Firma:
CEE Experts by L.M. International Group
Lokalizacja:
Poznań / wielkopolskie
Data ważności:
2019-12-22