Praca na stanowisku: Administrator danych językowych z niemieckim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Administrator danych językowych z niemieckim
GARE191122

Opis stanowiska:
• administrowanie danymi kont klientów niemieckojęzycznych
• wprowadzanie i aktualizacja danych kontaktowych w
wewnętrznej bazie
• nadzór nad dokumentacją - sprawdzanie kompletności
potrzebnych informacji
• ścisła współpraca z działem handlowym

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dodatkowe doświadczenie w pracy z językami - mile widziane
• Gotowość do ciągłego rozwoju

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Kompleksowy program wdrożeniowy
• Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
• Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
• Możliwości rozwoju
• Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
• Umowę o pracę

Firma:
CEE Experts by L.M. International Group
Lokalizacja:
Poznań / wielkopolskie
Data ważności:
2019-12-22