Praca na stanowisku: Analityk portali Social Media - Język czeski

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Analityk portali Social Media - Język czeski
Z114

Zadania:

- Przeprowadzanie analiz czeskich mediów społecznościowych

- Weryfikacja treści publikowanych na portalach społecznościowych

- Wprowadzanie danych do systemu

- Wsparcie administracyjne działu

Oczekiwania:

- Bardzo dobra znajomość języka czeskiego

- Komunikatywna znajomość j. angielskiego

- Mile widziana znajomość kultury obszaru czeskojęzycznego

- Otwartość na nowe wyzwania

- Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Używanie języków obcych w codziennych kontaktach służbowych

- Możliwości rozwoju

- Szkolenia

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Firma:
CEE Experts by L.M. International Group
Lokalizacja:
Warszawa / mazowieckie
Data ważności:
2019-12-22