Praca na stanowisku: Procurement Assistant with Dutch OR French

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Procurement Assistant with Dutch OR French
Z1113

Zadania:

• Przyjmowanie zamówień i ich koordynacja,
• Zarządzanie dokumentacją w programie SAP,
• Współpraca z placówkami zagranicznymi i klientem obcojęzycznym,
• Administracja biurowa i wsparcie działu,

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego lub francuskiego,
• Język angielski na poziomie dobrym,
• Zdolności analityczne i dokładność w wykonywaniu zadań,
• Chęć rozwoju i nauki, otwartość na nowe wyzwania,
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Stabilizację zawodową - umowę o pracę
• Kompleksowy program wdrożeniowy
• Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój
• Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów

Firma:
CEE Experts by L.M. International Group
Lokalizacja:
Warszawa / mazowieckie
Data ważności:
2019-12-22