Praca na stanowisku: Junior Social Media Specialist - j. niemiecki lub francuski

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Junior Social Media Specialist - j. niemiecki lub francuski
Z1113

Zakres obowiązków:
- wsparcie działu PR
- przeglądanie treści Social Media w języku obcym, wyszukiwanie informacji na zlecone tematy
- sporządzanie raportów w języku angieskim
- pomoc w przygotowywaniu prezentacji, raportów, analiz i interpretacji wyników w języku angielskim
- sporządzanie streszczeń i drobnych tłumaczeń na potrzeby klienta

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość pakietu MS Office
- dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:
- odpowiednie szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
- możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu w strukturach firmy
- ciekawa i rozwijająca praca w młodym, dynamicznym zespole
- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (karta sportowa, karta lunchowa, prywatna opieka zdrowotna)
- umowa o pracę

Firma:
CEE Experts by L.M. International Group
Lokalizacja:
Warszawa / mazowieckie
Data ważności:
2019-12-22