Praca na stanowisku: Laminiarz - formierz (jachty)

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Laminiarz formierz

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się wykonywaniem i łączeniem elementów wykonanych na bazie włókien, kompozytów, żywicy przy produkcji jachtów w systemie dwuzmianowym:
- przygotowywanie form służących do wykonywania części, woskowanie;
- wytwarzanie warstw z pierwszych tkanin do procesu infuzji;
- pokrywanie powierzchni poprzez nakładanie warstw materiałów i włókien w odpowiedniej formie;
- instalowanie urządzeń próżniowych, monitorowanie procesu infuzji.

Wymagania:

- Konieczne doświadczenia na powyższym stanowisku, mile widziane przy produkcji jachtów;

- Mile widziana znajomość języka francuskiego;

- Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy;

- Sumienność, rzetelność.

- Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS/ KRUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy).

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Wynagrodzenie od 1770 EUR netto (przy 35 godz. tygodniowo)

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem;

- Możliwość długofalowej współpracy.

Licencja Agencji nr 1954.

Oferta pracy tymczasowej.

Firma:
In Temporis Polska Dział Zagraniczny
Lokalizacja:
La Roche-sur-Yon / zagranica
Data ważności:
2019-12-22