Praca na stanowisku: Drukarz - Maszynista

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Drukarz - Maszynista
0029442

Zakres obowiązków:

Pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • wykonywanie prac związanych z obsługą linii drukarskiej;
  • wykonywanie prac związanych z obsługą linii drukarsko-lakierniczej;
  • wykonywanie obowiązków z zachowaniem norm jakościowych i technologicznych.
Oczekiwania:

  • wykształcenie - zawodowe poligraficzne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • znajomość technik offsetu,
  • mile widziana znajomość budowy maszyn,
  • zdolności manualne,
  • dokładność, szybkość,
  • szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • wysokie dodatki za pracę na II i III zmianie,
  • system bonusowy oparty na wynikach,
  • płatny system pomysłów,
  • szeroki pakiet socjalny, opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej,
  • pakiet szkoleń technicznych na stanowisku pracy pod okiem doświadczonego trenera,
  • bezpłatny transport do pracy z Gdańska Głównego.

Miejscem pracy jest Pruszcz Gdański.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Firma:
LeasingTeam Group
Lokalizacja:
Sopot / pomorskie
Data ważności:
2019-12-22