Praca na stanowisku: Elektromonter (EEA/09/19)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Elektromonter
Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Montaż szaf sterowniczych.
  • Montaż obiektowy.
  • Czytanie schematów elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ techniczne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Sprawność manualna.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia motywacyjna).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 15:00.
  • Niezbędne do pracy narzędzia.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

Firma:
Weegree
Lokalizacja:
Gliwice / śląskie
Data ważności:
2019-12-22