Praca na stanowisku: Pracownik Produkcji (MOC/07/19)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Chełmek

Opis stanowiska:

  • Obróbka materiału (guma).
  • Formowanie materiału.
  • Obsługa pieców wulkanizacyjnych.
  • Sortowanie produktów.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Sprawność i kondycja fizyczna.
  • Silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Podstawa+ dodatki.
  • Umowa o pracę.
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz.
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

Firma:
Weegree
Lokalizacja:
Chełmek / małopolskie
Data ważności:
2019-12-22