Praca na stanowisku: Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego
Nr ref.: OWW/Lodz_Tomaszowska1/072020/KP

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie
    2 zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie + 20% premii
  • stabilne zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)
  • możliwość przejścia na umowę z Klientem już po 3 miesiącach!
  • możliwość rozwoju
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie oraz dofinansowanie karty Multisport na preferencyjnych warunkach, dodatek obiadowy

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego
  • prace pomocnicze na magazynie
  • przewóz komponentów w obrębie magazynu i hali produkcyjnej
  • lokowanie dostarczonego towaru w wyznaczonych miejscach na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (III/II WJO)
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych niskiego składowania
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • wysoka motywacja do pracy
  • mile widziane: SAP i Excel
  • gotowość do pracy w nadgodzinach

Firma:
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Łódź / łódzkie
Data ważności:
2020-08-05
Typ umowy:
Praca tymczasowa