Praca na stanowisku: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

BLACHARZ SAMOCHODOWY
BLA/KLC/06/24/AP

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: BLACHARZ SAMOCHODOWY.

Aplikuj, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy, jako blacharz lub chcesz podszkolić swoje umiejętności w tej dziedzinie;
  • Interesują Cię zagadnienia związane z motoryzacją;
  • Chcesz zdobywać wiedzę i rozwijać się w doświadczonym zespole;
  • Lubisz pracę kreatywną, w której nie ma miejsca na nudę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie początkowo umowa na czas określony, po okresie próbnym bezpośrednio u pracodawcy- umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (7200 zł brutto- 7600 zł brutto)+ premie;
  • Pracę od poniedziałku do piątku 6:00-14:00;
  • Pełne szkolenie;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.

Wymagania:

  • Znajomość budowy i konstrukcji pojazdów;
  • Znajomość technologii naprawy nadwozi;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Precyzja i dokładność w działaniu;
  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich;
  • Posługiwanie się narzędziami ręcznymi i elektrycznymi.

Mile widziane:

  • Osoby do przyuczenia z wykształceniem kierunkowym.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa elementów nadwozi pojazdów osobowych i dostawczych
  • Wymiana uszkodzonych elementów
  • Wykonywanie oględzin i pomiarów pojazdów
  • Wszystkie prace blacharskie związane z powypadkową naprawą samochodów osobowych- Współpraca z mechanikiem i lakiernikiem.
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Firma:
Adecco Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Zator / małopolskie
Data ważności:
2024-07-18
Typ umowy:
Praca tymczasowa