Praca na stanowisku: Project Manager

Firma produkcyjna poszukuje kandydata na stanowisko: Project Manager.

Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków:

·      Planowanie i nadzorowanie procesów wdrożeniowych nowych produktów i technologii

·      Nadzór nad pracą zespołu wdrożeniowego (zespół około 25 osób)

·      Koordynacja pracy zespołu wdrożeniowego

·      Współpraca z działami rozwoju, produkcji oraz sprzedaży w celu zapewnienia efektywnego przebiegu projektów

·      Monitorowanie postępów i raportowanie wyników wdrożeń

·      Analiza ryzyka i zarządzanie zmianą w projektach wdrożeniowych

Wymagania:

·      Wykształcenie wyższe techniczne

·      Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem i projektami wdrożeniowymi

·      Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·      Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·      Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·      Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

·      Pakiet benefitów (np. opieka medyczna, karta sportowa)

Zainteresowała Cię oferta? Zaaplikuj, porozmawiajmy o szczegółach!

Firma:
Seweryn Pelc
Lokalizacja:
Sanok / podkarpackie
Data ważności:
2024-07-20