Praca na stanowisku: Monter na Wydziale Produkcyjnym

ZPUE S.A. od 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter na Wydziale Produkcyjnym

Kluczowe zadania:

  • Montowanie części, komponentów oraz podzespołów na podstawie dokumentacji technicznej;
  • Prace manualne;
  • Realizacja zadań produkcyjnych;
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Nasze wymagania:

  • Podstawowa obsługa narzędzi;
  • Zaangażowanie i chęć do pracy zespołowej;
  • Zdolności manualne;
  • Komunikatywność.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Program wdrożeniowo-szkoleniowy przygotowujący do wykonywanej pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w której stawiamy na współpracę, partnerstwo i wzajemne wsparcie;
  • Otwartość na nowe pomysły i usprawnienia procesów, które chętnie wdrażamy i nagradzamy;
  • Dostępne miejsca parkingowe.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. '

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Firma:
ZPUE S.A.
Lokalizacja:
Katowice / śląskie
Data ważności:
2024-07-24