Praca na stanowisku: Specjalista ds. kadr

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, szukamy osobę na stanowisko Specjalista ds. Kadr.
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Specjalista ds. Kadr

Zakres obowiązków:

Do obowiązków pracownika należeć będzie pełna obsługa kadrowo-płacowa, a w szczególności:

  • sporządzanie rozliczeń pracowniczych: listy płac z tytułu umów o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło,(50-60 osób)
  • naliczania wynagrodzenia chorobowego, zasiłków, ekwiwalentów, urlopów,
  • tworzenie umów o pracę, aneksów, umów zleceń, umów o dzieło, dokumentów Z-3,
  • kontakt z instytucjami takimi jak ZUS, US,
  • comiesięczne rozliczenia ZUS, PIT-4, PIT-8AR, PPK, PFRON dla spółek z o. o.,
  • tworzenie regulaminów, zarządzeń, zestawień urlopowych, zestawień aktualnych badań lekarskich,
  • tworzenie rocznych rozliczeń PIT-11, PIT 4R, PFRON, ZUS IWA,
  • obsługa systemów kadrowo-płacowych: WF-GANG, PŁATNIK,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków, obsługa PPK,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • sporządzanie zaświadczeń o zarobkach.

 Nasze wymagania:

  •  minimum roczne doświadczenie w obszarze kadr i płac (zwłaszcza w obszarze płacowym),
  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych – mile widziana,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office z naciskiem na Excel, Płatnik),
  • dobra organizacja pracy i komunikatywność,
  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • miłą i życzliwą atmosferę w miejscu pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy.
Firma:
Coberon
Lokalizacja:
tarnowskie Góry / śląskie
Data ważności:
2024-07-24