Praca na stanowisku: Kierownik Produkcji

Poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko Kierownika Produkcji, zarządzając obszarem produkcyjnym składającym się z około 100 pracowników. Poszukujemy kandydata, który będzie liderem, umiejętnie wykorzystującym wskaźniki KPI, otwartym na zmiany oraz zdolnym do efektywnego zarządzania i wprowadzania zmian.

Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków:

·      Przegląd produkcji w toku i planowanie produkcji na kolejne zmiany.

·      Odpowiedzialność za jakość wykonanych komponentów oraz produkcję zgodnie z wytycznymi działu technologicznego.

·      Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu eliminacji niezgodności.

·      Uczestnictwo w „Klinikach Jakości”.

·      Nadzorowanie procesu adaptacji nowych pracowników.

·      Zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym motywowanie pracowników, wyznaczanie celów oraz planowanie rozwoju.

·      Ocena pracowników i zapewnienie prawidłowej komunikacji wewnętrznej.

·      Organizacja czasu pracy podległych pracowników.

·      Planowanie i nadzorowanie wykorzystania czasu pracy oraz sporządzanie raportów.

·      Nadzorowanie przestrzegania obowiązków przez podległych pracowników.

·      Odpowiedzialność za prawidłowe używanie maszyn i urządzeń przez pracowników.

·      Nadzór nad stanem BHP i dbanie o poprawę.

·      Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących produkcji.

·      Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne.

Wymagania:

·      Doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym.

·      Umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki KPI.

·      Otwartość na zmiany oraz umiejętność zarządzania zmianą.

·      Zorientowanie na osiąganie celów oraz zdolność do przekonywania zespołu do wytyczonych kierunków.

Oferujemy:

·      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·      Możliwość rozwoju zawodowego i wpływ na kierunek rozwoju firmy.

·      Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

·      ZFŚS

·      Ubezpieczenie medyczne

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV i porozmawiajmy o szczegółach!

Firma:
Seweryn Pelc
Lokalizacja:
Brzozów / podkarpackie
Data ważności:
2024-07-24